Radomiak Radom kontra Raków Częstochowa, wynik meczu - 0-0

Radomiak Radom kontra Raków Częstochowa 0-0.

Pierwsza część spotkania między Radomiak Radom oraz Raków Częstochowa zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

Dnia 2023-04-10 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Lekkoatletyczno-Piłkarski im. Marszałka Józefa Piłsudskiego rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 27. Na przeciw siebie stanęły Radomiak Radom i Raków Częstochowa.

Gole strzelali:

Żółte kartki Radomiak Radom: Mateusz Cichocki 9' Luís Machado 78'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Giannis Papanikolaou 57' Vladislavs Gutkovskis 65'

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Czerwone kartki Raków Częstochowa: Patryk Kun -5'

Główny sędzia meczu to Jaroslaw Przybyl, Polska. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Radomiak Radom stawi czoła Lech Poznan, następne spotkania z drużynami Slask Wroclaw i Piast Gliwice. Kolejno natomiast Raków Częstochowa z Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami Lechia Gdansk i Legia Warszawa.

Liczna grupa kibiców śledzi bardzo fascynujące potyczki w lidze Ekstraklasa. Ciekawe piłkarskie drużyny z tejże ligi i piłkarze tacy jak między innymi Mateusz Cichocki Giannis Papanikolaou niejednokrotnie zagwarantowały fantastycznym miłośnikom wrażenia sięgające zenitu. Zdarzają się brutalne sytuacje z faulem, książkowe asysty i bramki, które dodają wyjątkowe przeżycia z meczu. Przyciągające uwagę potyczki między piłkarzami okazują się niezwykle zaciekłe, bardzo rzadko bywa koniec końców, że spotkania nudzą kibica. Zachęcamy każdego fana, żeby przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i oglądać widowiska piłkarskie popularnej ligi Ekstraklasa. Radomiak Radom oraz Raków Częstochowa jak ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Lekkoatletyczno-Piłkarski im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.