Dnia 2021-09-25 13:00 na stadionie Stadion MOSiR odbył się mecz Stal Mielec kontra Radomiak Radom zakończony wynikiem 1-0

Stal Mielec kontra Radomiak Radom, wynik 1-0.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Stal Mielec a Radomiak Radom wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Dnia 2021-09-25 13:00 na obiekcie sportowym Stadion MOSiR odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 9. Na przeciw siebie stanęły Stal Mielec i Radomiak Radom.

Gole strzelali: Grzegorz Tomasiewicz 45' 1-0

Żółte kartki Stal Mielec: Krystian Getinger 38'

Żółte kartki Radomiak Radom: Michal Kaput 40' Filipe Nascimento 71' Damian Jakubik 90'

Czerwone kartki Stal Mielec:

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Lasyk. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Stal Mielec stanie naprzeciw Cracovia Krakow, następne spotkania z drużynami Zaglebie Lubin i Warta Poznań a Radomiak Radom z Raków Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Nieciecza i Jagiellonia.

Liczna grupa kibiców śledzi poczynania, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Utalentowane futbolowe drużyny i piłkarze jak Krystian Getinger Michal Kaput wielokrotnie zapewniają swoim stałym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Obserwujemy widowiskowe asysty oraz bramki, bezlitosne sytuacje na faul kończące się wielokrotnie żółtym kartonikiem, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Cieszące oko zmagania pomiędzy piłkarzami są zaciekłe, niezwykle rzadko okazuje się jednoznacznie, iż są to zmagania nużące. Serdecznie zachęcamy, aby śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych,śledzić mecze futbolowe znanej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Uczestnictwo takich zespołów jak Stal Mielec oraz Radomiak Radom z ligi Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Stadion MOSiR.