Cracovia Krakow kontra Radomiak Radom, wynik meczu 1-2

Dnia 2021-10-29 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 13. Na przeciw siebie stanęły Cracovia Krakow i Radomiak Radom.

Pierwsza połowa spotkania między Cracovia Krakow a Radomiak Radom zakończyła się wynikiem 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-2.

 

Gole strzelali: K. Angielski 25' 0-1 F. Piszczek 71' 1-1 F. Loshaj A. Bogusz 90' 1-2 M. Radecki

Żółte kartki Cracovia Krakow: Jakub Myszor 83' Florian Loshaj 90'

Żółte kartki Radomiak Radom: Michal Kaput 61' Damian Jakubik 77' Artur Bogusz 90'

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Sędzią głównym tego spotkania był Szymon Marciniak, Polska. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Cracovia Krakow zmierzy się już z Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa i Wisla Plock. Kolejno natomiast Radomiak Radom zmierzy się z Gornik Zabrze. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Lubin i Wisla Krakow.

W dzisiejszych czasach wielu fanów piłki nożnej z entuzjazmem śledzi poczynania, które startują w lidze Ekstraklasa. Utalentowane piłkarskie zespoły z tejże ligi i zawodnicy jak Jakub Myszor Michal Kaput często zapewniają wspaniałym fanom wrażenia sięgające zenitu. Walki między graczami są zażarte, nie często bywa koniec końców, że są to zmagania nużące. Często obserwujemy widowiskowe asysty czy gole, nieczyste faule kończące się niejednokrotnie żółtą kartką, które zapewniają wspaniałe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Z tego względu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, przeglądać widowiska sportowe profesjonalnej ligi Ekstraklasa i śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Udział takich zespołów jak Cracovia Krakow oraz Radomiak Radom w lidze Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie, Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego.