Dnia 2021-10-02 10:30:00 +0000 +0000 na obiekcie Stadion MOSiR ul. Narutowicza miał miejsce mecz Radomiak Radom kontra Nieciecza: wynik końcowy 1-1

Pierwsza połowa spotkania między Radomiak Radom oraz Nieciecza zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

W dniu 2021-10-02 10:30 na obiekcie sportowym Stadion MOSiR ul. Narutowicza odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 10. Zmierzyły się ze sobą Radomiak Radom i Nieciecza.

Gole strzelali: A. Radwanski 46' 0-1 M. Hubinek T. Matos 90' 1-1

Żółte kartki Radomiak Radom: R. Branco 31' Leandro 83'

Żółte kartki Nieciecza: E. Terpilowski 33' M. Wasielewski 35' A. Radwanski 50'

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Czerwone kartki Nieciecza:

Sędzią głównym tego spotkania był Zbigniew Dobrynin, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Radomiak Radom stanie naprzeciw Jagiellonia, następne spotkania z drużynami Górnik Łęczna i Cracovia Krakow. Kolejno natomiast Nieciecza zmierzy się z Lechia Gdansk. Następne mecze zagra z drużynami Raków Częstochowa i Slask Wroclaw.

Wierni fani z dużym zapałem śledzą ciekawe poczynania ligi Ekstraklasa. Uzdolnione piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy tacy jak między innymi R. Branco E. Terpilowski raz za razem zapewniają fantastycznym entuzjastom emocje sięgające zenitu. Natrafiamy na wyjątkowe bramki i asysty, nieczyste sytuacje z faulem, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zmagania między piłkarzami ligowymi bywają niezwykle zaciekłe, nie często bywa ostatecznie, że widowiska nas męczą. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz oglądać widowiska piłkarskie wyjątkowej ligi Ekstraklasa i przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Radomiak Radom oraz Nieciecza w lidze Ekstraklasa zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion MOSiR ul. Narutowicza.