Spotkanie Cracovia Krakow kontra Radomiak Radom, wynik końcowy 3-0

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Cracovia Krakow i Radomiak Radom wynik wynosił 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-0.

W dniu 2023-04-15 13:00 na stadionie Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 28 pomiędzy Cracovia Krakow a Radomiak Radom.

Gole strzelali: M. Rakoczy 19' 1-0 T. Oshima V. Ghiță 90' 2-0 K. Knap P. Makuch 0 90' 3-0

Żółte kartki Cracovia Krakow: Paweł Jaroszyński 51'

Żółte kartki Radomiak Radom: Pedro Justiniano 71'

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Sędzią głównym tego spotkania był Wojciech Myc, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Cracovia Krakow stanie naprzeciw Lechia Gdansk, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica oraz Lech Poznan. Kolejno natomiast Radomiak Radom z Lech Poznan. Następne mecze zagra z drużynami Slask Wroclaw oraz Piast Gliwice.

Dzisiaj wierni kibice futbolu z zaangażowaniem śledzą poczynania w lidze Ekstraklasa. Składające się z utalentowanych graczy zespoły piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak Paweł Jaroszyński Pedro Justiniano nieprzerwanie sprawiają wyborowym fanom wrażenia z najwyższej półki. Wielokrotnie zdarzają się nieczyste sytuacje na faul, wyjątkowe gole czy asysty, które zapewniają niesamowite wrażenia z meczu. Potyczki pomiędzy piłkarzami okazują się nader nieustępliwe, nie często bywa, że widowiska nudzą. Serdecznie zachęcamy każdego fana futbolu, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, śledzić mecze piłkarskie ligi Ekstraklasa oraz przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Cracovia Krakow i Radomiak Radom w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego.