Spotkanie Wisla Plock kontra Radomiak Radom zakończone wynikiem 1-1 na stadionie Stadion im. Kazimierza Górskiego

Wisla Plock kontra Radomiak Radom, wynik 1-1.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Wisla Plock oraz Radomiak Radom zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

W dniu 2023-04-02 10:30 na stadionie Stadion im. Kazimierza Górskiego rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 26 pomiędzy Wisla Plock a Radomiak Radom.

Gole strzelali: Leonardo Rocha 53' 0-1 Roberto Alves Łukasz Sekulski 69' 1-1 Mateusz Szwoch

Żółte kartki Wisla Plock: Steve Kapuadi 16' Rafał Wolski 31' Jakub Szymanski 34' Łukasz Sekulski 81'

Żółte kartki Radomiak Radom: Lisandro Semedo 25' Francisco Ramos 65' Mike Cestor 90'

Czerwone kartki Wisla Plock:

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Główny arbiter spotkania - Lukasz Kuzma, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Wisla Plock stanie naprzeciw Zaglebie Lubin, następne spotkania z drużynami Piast Gliwice i Jagiellonia. Kolejno natomiast Radomiak Radom z Raków Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Cracovia Krakow i Lech Poznan.

W dobie dzisiejszych czasów liczni kibice śledzą niezwykle interesujące potyczki w lidze Ekstraklasa. Liczące się zespoły piłkarskie z ligi i piłkarze jak Steve Kapuadi Lisandro Semedo nieprzerwanie zapewniają własnym wiernym miłośnikom wiele wspaniałych wrażeń. Trafiamy na przechodzące do historii asysty i gole, bezwzględne faule zakończone wielokrotnie pokazaniem żółtej kartki, które gwarantują pikanterii całemu wydarzeniu. Zapadające w pamięć walki pomiędzy piłkarzami z ligi są niezwykle zajadłe, niezwykle rzadko okazuje się, iż widowiska męczą. Z tego względu warto śledzić mecze piłkarskie pasjonującej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Udział takich zespołów jak Wisla Plock oraz Radomiak Radom z ligi Ekstraklasa zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion im. Kazimierza Górskiego.