Pogon Szczecin vs Radomiak Radom, wynik meczu: 4-0

Pogon Szczecin vs Radomiak Radom, wynik 4-0. Dnia 2023-05-27 15:30 na stadionie Stadion Miejski im. Floriana Krygiera rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 34 pomiędzy Pogon Szczecin a Radomiak Radom.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Pogon Szczecin oraz Radomiak Radom zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-0.

 

Gole strzelali: K. Grosicki 34' 1-0 M. Łęgowski 47' 2-0 K. Grosicki L. Zahovič 51' 3-0 A. Gorgon 90' 4-0 M. Łęgowski

Żółte kartki Pogon Szczecin: Linus Wahlqvist 40' Vahan Bichakhchyan 69'

Żółte kartki Radomiak Radom: Roberto Alves 20'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Sędzią głównym tego spotkania był B. Frankowski. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu Pogon Szczecin zmierzy się już z , następne spotkania z drużynami i natomiast Radomiak Radom z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Wielu fanów piłki nożnej śledzi potyczki, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Ciekawe piłkarskie drużyny z tej ligi i zawodnicy jak Linus Wahlqvist Roberto Alves wielokrotnie zaserwowały swoim sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Trafiamy na brutalne faule kończące się bardzo często żółtym kartonikiem, zapadające w pamięć gole czy asysty zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Potyczki pomiędzy graczami ligowymi okazują się bezkompromisowe, nie często okazuje się, iż są to potyczki nużące. Warto więc przeglądać zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych, oglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Pogon Szczecin oraz Radomiak Radom jak ich udział w Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion Miejski im. Floriana Krygiera.