Spotkanie Pogon Szczecin - Radomiak Radom zakończone wynikiem 4-0 dnia 2023-05-27 15:30 na stadionie Stadion Miejski im. Floriana Krygiera

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Pogon Szczecin oraz Radomiak Radom wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 4-0.

W dniu 2023-05-27 15:30 na stadionie Stadion Miejski im. Floriana Krygiera odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 34 pomiędzy Pogon Szczecin a Radomiak Radom.

Gole strzelali: K. Grosicki 34' 1-0 M. Łęgowski 47' 2-0 K. Grosicki L. Zahovič 51' 3-0 A. Gorgon 90' 4-0 M. Łęgowski

Żółte kartki Pogon Szczecin: Linus Wahlqvist 40' Vahan Bichakhchyan 69'

Żółte kartki Radomiak Radom: Roberto Alves 20'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Sędzią głównym tego spotkania był Bartosz Frankowski, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Pogon Szczecin stawi czoła , następne spotkania z drużynami i natomiast Radomiak Radom podejmie . Następne mecze zagra z drużynami i .

Wierni fani futbolu z zapałem śledzą starcia, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Składające się z uzdolnionych graczy piłkarskie zespoły i zawodnicy jak Linus Wahlqvist Roberto Alves wielokrotnie zagwarantowały wyśmienitym kibicom wiele przeżyć. Niesamowite zmagania między zawodnikami zdarzają się nader zażarte, bardzo rzadko bywa, iż spotkania nie są interesujące. Obserwujemy brutalne sytuacje na faul, widowiskowe asysty czy bramki gwarantujące wyjątkowe wrażenia oraz przyjemność z meczu. To też warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać spotkania sportowe ligi Ekstraklasa. Pogon Szczecin oraz Radomiak Radom i ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak Stadion Miejski im. Floriana Krygiera.