Dnia 2022-03-04 19:30 na stadionie Stadion Miejski im. Floriana Krygiera odbyło się spotkanie między Pogon Szczecin i Radomiak Radom - wynik 4-0

Dnia 2022-03-04 19:30 na stadionie Stadion Miejski im. Floriana Krygiera rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 24. Zmierzyły się Pogon Szczecin i Radomiak Radom.

Pierwsza połowa meczu między Pogon Szczecin i Radomiak Radom zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4-0.

 

Gole strzelali: K. Drygas 6' 1-0 D. Dąbrowski K. Triantafyllopoulos 55' 2-0 D. Dąbrowski M. Łęgowski 76' 3-0 J. Bartkowski Jean Carlos 81' 4-0 R. Kurzawa

Żółte kartki Pogon Szczecin: Piotr Parzyszek 41'

Żółte kartki Radomiak Radom: Filipe Nascimento 18' Luizão 28' Luizão 51'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Czerwone kartki Radomiak Radom: Luizão 51'

Główny sędzia meczu to Tomasz Kwiatkowski, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Pogon Szczecin zmierzy się już z Cracovia Krakow, następne spotkania z drużynami Wisla Krakow i Górnik Łęczna natomiast Radomiak Radom zmierzy się z Slask Wroclaw. Następne mecze zagra z drużynami Stal Mielec i Nieciecza.

W dobie dzisiejszych czasów liczna grupa kibiców śledzi poczynania, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Ciekawe piłkarskie drużyny z tej ligi i zawodnicy jak Piotr Parzyszek Filipe Nascimento systematycznie serwują wspaniałym miłośnikom piłki nożnej wrażenia zapadające w pamięć. Obserwujemy niezwykłe asysty czy sytuacje podbramkowe, ostre sytuacje z faulem kończące się niejednokrotnie żółtym kartonikiem dodające niesamowite wrażenia z meczu. Walki między graczami są zajadłe, nie często bywa ostatecznie, iż widowiska nudzą. Warto więc śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i oglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi Ekstraklasa. Udział takich lubianych zespołów jak Pogon Szczecin i Radomiak Radom z ligi Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Miejski im. Floriana Krygiera.