Spotkanie Slask Wroclaw vs Radomiak Radom, wynik 0-0

Slask Wroclaw vs Radomiak Radom, wynik końcowy 0-0. W dniu 2022-03-13 14:00 na stadionie Tarczyński Arena odbył się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 25 pomiędzy Slask Wroclaw a Radomiak Radom.

Pierwsza połowa spotkania między Slask Wroclaw a Radomiak Radom zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

 

Gole strzelali: Petr Schwarz 45' 1-0

Żółte kartki Slask Wroclaw:

Żółte kartki Radomiak Radom: Raphael Rossi-Branco 43' Mateusz Cichocki 60'

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Główny sędzia spotkania - Daniel Stefanski, Polska. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Slask Wroclaw zmierzy się już z Wisla Plock, następne spotkania z drużynami Lech Poznan i Raków Częstochowa. Kolejno natomiast Radomiak Radom z Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Nieciecza i Jagiellonia.

Mnóstwo kibiców śledzi poczynania, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Utalentowane zespoły piłkarskie z tej ligi i piłkarze jak Raphael Rossi-Branco stale serwują własnym stałym entuzjastom piłki nożnej emocje z najwyższej półki. Natrafiamy na brutalne sytuacje z faulem zakończone żółtym kartonikiem, widowiskowe asysty czy bramki, które gwarantują niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Niesamowite potyczki między piłkarzami bywają zagorzałe, rzadko bywa jednoznacznie, iż widowiska męczą. Z tego względu warto śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i śledzić mecze piłkarskie ligi Ekstraklasa. Udział takich legendarnych zespołów jak Slask Wroclaw i Radomiak Radom w lidze Ekstraklasa gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Tarczyński Arena.