Radomiak Radom - Lechia Gdansk, wynik spotkania 2-0

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Radomiak Radom i Lechia Gdansk wynik wynosił 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-0.

W dniu 2022-02-27 14:00 na obiekcie sportowym Stadion MOSiR ul. Narutowicza odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 23. Zmierzyły się Radomiak Radom oraz Lechia Gdansk.

Gole strzelali: Karol Angielski 33' 1-0 Karol Angielski 33' 2-0 Karol Angielski 69' 3-0

Żółte kartki Radomiak Radom: Mateusz Cichocki 34'

Żółte kartki Lechia Gdansk:

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Sędzią głównym tego spotkania był Sebastian Jarzebak, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Radomiak Radom zmierzy się już z Pogon Szczecin, następne spotkania z drużynami Slask Wroclaw oraz Stal Mielec. Kolejno natomiast Lechia Gdansk z Wisla Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Piast Gliwice oraz Górnik Łęczna.

W dzisiejszych czasach mnóstwo kibiców śledzi potyczki w lidze Ekstraklasa. Mocne piłkarskie drużyny oraz piłkarze jak Mateusz Cichocki stale serwują wyborowym miłośnikom futbolu wrażenia z najwyższej półki. Interesujące zmagania między zawodnikami ligowymi zdarzają się zażarte, nie często zdarza się jednoznacznie, iż mecze nudzą kibica. Natrafiamy na bezwzględne sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, przepiękne asysty oraz sytuacje podbramkowe, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Z tego powodu warto śledzić spotkania sportowe znakomitej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Udział takich drużyn jak Radomiak Radom i Lechia Gdansk w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Stadion MOSiR ul. Narutowicza.