Mecz Radomiak Radom kontra Gornik Zabrze na obiekcie Stadion im. Braci Czachorów dnia 2023-12-09 14:00 - końcowy wynik 1-1

Dzisiaj odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Radomiak Radom i Górnik Zabrze. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1, a wynik na przerwę również wskazywał na remis 1-1. Mecz odbył się na Stadionie im. Braci Czachorów o godzinie 14:00 w ramach 18. kolejki Ekstraklasy.

Mecz pomiędzy Radomiakiem Radom a Górnikiem Zabrze

Mecz pomiędzy drużynami Radomiak Radom a Górnik Zabrze zakończył się remisem 1-1. Spotkanie odbyło się na Stadionie im. Braci Czachorów w ramach 18. kolejki Ekstraklasy o godzinie 14:00. Sędzią głównym spotkania był Damian Kos z Polski.

Relacja z meczu

Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice dopingowali swoje drużyny przez cały mecz. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, obie drużyny starały się przejąć inicjatywę, co doprowadziło do wielu emocjonujących sytuacji pod bramkami.

W 19. minucie meczu, piłkarz Górnika Zabrze, A. Kaprálik, otworzył wynik meczu, pokonując bramkarza Radomiaka L. Ennalego. Jednakże, Radomiak odpowiedział szybko, gdy w 44. minucie Raphael Rossi doprowadził do wyrównania. Zawodnicy obu drużyn walczyli dzielnie, jednak żaden z nich nie zdołał ponownie pokonać bramkarza przeciwnika, co doprowadziło do końcowego remisu.

W trakcie meczu padło wiele żółtych kartek. Zarówno gospodarze, jak i goście, musieli uważać na swoje zachowanie. Sędzia Damian Kos nie miał litości i pokazał kilka kartek zawodnikom obu drużyn. W ostatnich chwilach gry, Norbert Barczak z Górnika Zabrze otrzymał czerwoną kartkę, pozostawiając swoją drużynę w dziesiątkę na boisku.

Mecz zakończył się remisem 1-1, co sprawiło, że obie drużyny podzieliły się punktami. Radomiak Radom będzie teraz grał kolejno z Lechem Poznań, Cracovią Kraków i Pogonią Szczecin, natomiast Górnik Zabrze zmierzy się z Wartą Poznań, Piastem Gliwice oraz Koroną Kielce.