Miedz Legnica vs Radomiak Radom, wynik spotkania: 0-0

Miedz Legnica vs Radomiak Radom wynik spotkania 0-0.

Po pierwszej połowie spotkania między Miedz Legnica a Radomiak Radom wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-0.

W dniu 2023-01-27 17:00 na obiekcie sportowym Stadion im. Orła Białego rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 18 pomiędzy Miedz Legnica a Radomiak Radom.

Gole strzelali:

Żółte kartki Miedz Legnica: Koldo Obieta Alberdi 34' Ángelo Henríquez 62' Hubert Matynia 65'

Żółte kartki Radomiak Radom: Dawid Abramowicz 29'

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Sędzią głównym tego spotkania był Sebastian Krasny, Polska. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu Miedz Legnica zmierzy się już z Lech Poznan, następne spotkania z drużynami Lech Poznan oraz Warta Poznań. Kolejno natomiast Radomiak Radom z Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Gornik Zabrze oraz Jagiellonia.

Bardzo często liczni fani śledzą poczynania w lidze Ekstraklasa. Utalentowane piłkarskie drużyny z ligi oraz piłkarze tacy jak między innymi Koldo Obieta Alberdi Dawid Abramowicz nieraz zapewniły wyśmienitym entuzjastom wiele emocji. Walki między zawodnikami okazują się niezwykle zaciekłe, nie często okazuje się koniec końców, że są to mecze statyczne. Natrafiamy na brutalne faule, widowiskowe asysty czy bramki, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto przeglądać spotkania sportowe znanej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Miedz Legnica i Radomiak Radom w lidze Ekstraklasa zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion im. Orła Białego.

Chcesz poznać ciekawe fakty związane z bieganiem? Sprawdź link i przeczytaj artykuł!