Radomiak Radom kontra Pogon Szczecin, wynik meczu: 1-2

Radomiak Radom kontra Pogon Szczecin 1-2.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Radomiak Radom oraz Pogon Szczecin wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-2.

W dniu 2022-11-13 11:30 na stadionie Stadion Lekkoatletyczno-Piłkarski im. Marszałka Józefa Piłsudskiego odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki Regular Season - 17. Zmierzyły się ze sobą Radomiak Radom i Pogon Szczecin.

Gole strzelali: Kamil Grosicki 51' 0-1 Mateusz Grzybek 69' 1-1 Maurides Damian Dąbrowski 90' 1-2 Marcel Wedrychowski

Żółte kartki Radomiak Radom: Mateusz Cichocki 40' Mateusz Cichocki 50' Raphael Rossi 50' Luís Machado 62' Roberto Alves 62' Raphael Rossi 90'

Żółte kartki Pogon Szczecin: Mateusz Łęgowski 60' Damian Dąbrowski 90'

Czerwone kartki Radomiak Radom: Mateusz Cichocki 50' Raphael Rossi 90'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Sędzią głównym tego spotkania był Damian Kos, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Radomiak Radom stanie naprzeciw Miedz Legnica, następne spotkania z drużynami Stal Mielec i Gornik Zabrze. Kolejno natomiast Pogon Szczecin zmierzy się z Widzew Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Slask Wroclaw i Jagiellonia.

Bardzo często wielu fanów futbolu śledzi interesujące poczynania, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Złożone z zdolnych zawodników piłkarskie drużyny i piłkarze jak Mateusz Cichocki Mateusz Łęgowski nieraz zagwarantowały własnym stałym sympatykom mnóstwo emocji. Walki pomiędzy drużynami ligowymi bywają bardzo zajadłe, rzadko okazuje się, że mecze nudzą fana. Natrafiamy na ostre sytuacje z faulem zakończone wielokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, zapadające w pamięć bramki i asysty, które dodają wyjątkowe przeżycia z meczu. Z tego względu warto przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych orazśledzić widowiska sportowe popularnej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Radomiak Radom oraz Pogon Szczecin i ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion Lekkoatletyczno-Piłkarski im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.