Spotkanie Lech Poznan - Radomiak Radom zakończone wynikiem 1-0

Pierwsza część spotkania pomiędzy Lech Poznan oraz Radomiak Radom zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2022-10-09 15:30 na stadionie Stadion Poznań odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 12. Zmierzyły się ze sobą Lech Poznan i Radomiak Radom.

Gole strzelali: G. Tsitaishvili 12' 1-0 Afonso Sousa

Żółte kartki Lech Poznan: Jesper Karlström 25' Afonso Sousa 72' Nika Kvekveskiri 90' Giorgi Tsitaishvili 90' Kristoffer Velde 90'

Żółte kartki Radomiak Radom: Leândro 77' Gabriel Kobylak 78'

Czerwone kartki Lech Poznan:

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Sędzią głównym tego spotkania był Daniel Stefanski, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Lech Poznan zmierzy się już z Hapoel Beer Sheva, następne spotkania z drużynami Gornik Zabrze i Slask Wroclaw natomiast Radomiak Radom podejmie Slask Wroclaw. Następne mecze zagra z drużynami Zawisza Bydgoszcz i Piast Gliwice.

Wielu kibiców śledzi ciekawe potyczki, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Liczące się piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy tacy jak m.in. Jesper Karlström Leândro wielokrotnie zapewniły wspaniałym fanom wiele wrażeń. Wielokrotnie obserwujemy wspaniałe bramki i asysty, bezlitosne sytuacje z faulem kończące się żółtym kartonikiem, które gwarantują niesamowite wrażenia z meczu. Wspaniałe zmagania pomiędzy piłkarzami są bardzo zajadłe, nie często bywa definitywnie, iż potyczki przynudzają. Zachęcamy, aby oglądać spotkania sportowe profesjonalnej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich. Udział takich znanych drużyn jak Lech Poznan oraz Radomiak Radom z ligi Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Poznań.