Radomiak Radom - Slask Wroclaw, wynik spotkania: 2-0

Radomiak Radom - Slask Wroclaw 2-0.

Po pierwszej połowie spotkania między Radomiak Radom a Slask Wroclaw wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

Dnia 2022-10-15 10:30 na obiekcie sportowym Stadion Lekkoatletyczno-Piłkarski im. Marszałka Józefa Piłsudskiego rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 13. Na przeciw siebie stanęły Radomiak Radom i Slask Wroclaw.

Gole strzelali: Maurides 90' 1-0 Maurides 90' 2-0 G. Kobylak

Żółte kartki Radomiak Radom: Raphael Rossi 34' Luís Machado 74' Gabriel Kobylak 90'

Żółte kartki Slask Wroclaw: Konrad Poprawa 10' Diogo Verdasca 52' Konrad Poprawa 90' Cayetano Quintana 90' Diogo Verdasca 90'

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Czerwone kartki Slask Wroclaw: Łukasz Bejger 64' Konrad Poprawa 90' Diogo Verdasca 90'

Sędzią głównym tego spotkania był Lukasz Kuzma, Polska. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu Radomiak Radom stanie naprzeciw Zawisza Bydgoszcz, następne spotkania z drużynami Piast Gliwice i Warta Poznań natomiast Slask Wroclaw z Lech Poznan. Następne mecze zagra z drużynami Jagiellonia i Wisla Plock.

Liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi bardzo fascynujące poczynania ligi Ekstraklasa. Złożone z zdolnych napastników i obrońców zespoły piłkarskie z ligi i zawodnicy jak Raphael Rossi Konrad Poprawa nieustannie gwarantują fantastycznym miłośnikom emocje sięgające zenitu. Obserwujemy bezwzględne sytuacje z faulem, idealnie wyliczone gole czy asysty, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Potyczki między graczami bywają zagorzałe, bardzo rzadko okazuje się, że są to spotkania statyczne. Serdecznie zachęcamy, aby przeglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Radomiak Radom i Slask Wroclaw z ligi Ekstraklasa gwarantuje super emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion Lekkoatletyczno-Piłkarski im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.