Górnik Łęczna - Radomiak Radom, wynik spotkania - 1-0

Pierwsza połowa meczu między Górnik Łęczna a Radomiak Radom zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2022-04-16 10:30 na obiekcie sportowym Stadion Górnik rozegrał się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 29. Na przeciw siebie stanęły Górnik Łęczna i Radomiak Radom.

Gole strzelali: B. Śpiączka 86' 1-0 J. Gol

Żółte kartki Górnik Łęczna:

Żółte kartki Radomiak Radom: Luizão 67'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Główny arbiter spotkania - Lukasz Kuzma, Polska. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Górnik Łęczna zmierzy się już z Lech Poznan, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa i Nieciecza a Radomiak Radom z Cracovia Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Gornik Zabrze i Zaglebie Lubin.

Dzisiaj oddani kibice śledzą bardzo ciekawe poczynania ligi Ekstraklasa. Liczące się zespoły piłkarskie i piłkarze tacy jak Luizão często sprawiają fantastycznym miłośnikom wiele wspaniałych emocji. Wspaniałe potyczki między zawodnikami okazują się nieustępliwe, bardzo rzadko okazuje się ostatecznie, że mecze nie są warte uwagi. Bardzo często obserwujemy wspaniałe bramki czy asysty, ostre sytuacje na faul, które zapewniają wyjątkowe wrażenia z meczu. Warto więc śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich,oglądać mecze piłkarskie popularnej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Górnik Łęczna i Radomiak Radom jak ich udział w Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion Górnik.