Spotkanie Radomiak Radom kontra Cracovia Krakow zakończone wynikiem 0-1

W dniu 2022-04-22 16:00 na stadionie Stadion Radomiaka Radom odbył się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 30. Na przeciw siebie stanęły Radomiak Radom oraz Cracovia Krakow.

Po pierwszej połowie spotkania między Radomiak Radom a Cracovia Krakow wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Gole strzelali: J. Myszor 24' 0-1

Żółte kartki Radomiak Radom: Daniel Łukasik 49' Raphael Rossi-Branco 66' Jô Santos 89' Filipe Nascimento 90'

Żółte kartki Cracovia Krakow: David Jablonsky 36' Matej Rodin 66'

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Główny sędzia spotkania to Damian Kos, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Radomiak Radom zmierzy się już z Gornik Zabrze, następne spotkania z drużynami Zaglebie Lubin oraz Wisla Krakow. Kolejno natomiast Cracovia Krakow z Wisla Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Raków Częstochowa oraz Wisla Plock.

W dobie dzisiejszych czasów fani śledzą starcia ligi Ekstraklasa. Złożone z uzdolnionych obrońców i napastników zespoły futbolowe z ligi oraz piłkarze jak Daniel Łukasik David Jablonsky systematycznie gwarantują kapitalnym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Stale zdarzają się spektakularne asysty i bramki, bezlitosne faule zakończone bardzo często pokazaniem czerwonego kartonika, które zapewniają smaczku całemu widowisku. Wspaniałe walki między piłkarzami ligowymi bywają zagorzałe, nie często okazuje się koniec końców, iż są to potyczki statyczne. Z tego względu warto śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych,przeglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Udział takich lubianych drużyn jak Radomiak Radom i Cracovia Krakow w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Radomiaka Radom.