Mecz Radomiak Radom vs Puszcza Niepołomice zakończony wynikiem 1-1

Radomiak Radom vs Puszcza Niepołomice, wynik 1-1.

Po pierwszej połowie meczu między Radomiak Radom oraz Puszcza Niepołomice wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Dnia 2023-09-23 10:30 na stadionie Stadion im. Braci Czachorów rozegrał się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 9. Zmierzyły się ze sobą Radomiak Radom oraz Puszcza Niepołomice.

Gole strzelali: Ł. Sołowiej 49' 0-1 M. Cholewiak Pedro Henrique 50' 1-1 Lisandro Semedo

Żółte kartki Radomiak Radom: Mateusz Cichocki 70'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: Łukasz Sołowiej 59' Roman Yakuba 85' Jordan Majchrzak 85' Oliwier Zych 90'

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Główny arbiter meczu - Marcin Szczerbowicz, Polska. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Radomiak Radom zmierzy się już z Garbarnia Kraków, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa oraz ŁKS Łódź natomiast Puszcza Niepołomice z Motor Lublin. Następne mecze zagra z drużynami Ruch Chorzów oraz Lech Poznan.

Liczni kibice śledzą potyczki, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Liczące się drużyny piłkarskie z tej ligi oraz piłkarze jak Mateusz Cichocki Łukasz Sołowiej systematycznie gwarantują pierwszorzędnym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Zapadające w pamięć potyczki między drużynami okazują się zagorzałe, nie często zdarza się definitywnie, iż są to mecze usypiające. Natrafiamy na przepiękne gole i asysty, bezwzględne faule zakończone żółtą kartką dodające niesamowite przeżycia z meczu. To też warto śledzić spotkania piłkarskiej znanej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych. Radomiak Radom oraz Puszcza Niepołomice jak ich udział w Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Stadion im. Braci Czachorów.