Dnia 2021-09-29 15:00 na obiekcie Stadion Raków miało miejsce spotkanie pomiędzy Raków Częstochowa oraz Radomiak Radom: wynik 2-2

Raków Częstochowa vs Radomiak Radom 2-2. W dniu 2021-09-29 15:00 na obiekcie sportowym Stadion Raków odbył się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 4. Na przeciw siebie stanęły Raków Częstochowa oraz Radomiak Radom.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Raków Częstochowa oraz Radomiak Radom zakończyła się 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

 

Gole strzelali: I. Lopez 6' 1-0 Maurides 23' 1-1 D. Jakubik Maurides 72' 1-2 S. Musiolik 79' 2-2 F. Tudor

Żółte kartki Raków Częstochowa: G. Papanikolaou 31' I. Sapala 84'

Żółte kartki Radomiak Radom: L. Machado 37' D. Jakubik 68' M. Kaput 90'

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Sędzią głównym tego spotkania był Damian Kos, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Raków Częstochowa zmierzy się już z Warta Poznań, następne spotkania z drużynami Slask Wroclaw oraz Nieciecza. Kolejno natomiast Radomiak Radom zmierzy się z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Jagiellonia oraz Górnik Łęczna.

Coraz częściej kibice śledzą starcia w lidze Ekstraklasa. Złożone z uzdolnionych napastników oraz obrońców zespoły futbolowe oraz piłkarze jak G. Papanikolaou L. Machado często zagwarantowały pierwszorzędnym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Natrafiamy na widowiskowe gole oraz asysty, nieczyste sytuacje na faul zakończone pokazaniem żółtej kartki, które dodają wyjątkowe wrażenia z meczu. Walki pomiędzy graczami bywają zajadłe, niezwykle rzadko zdarza się, że zmagania nie są warte uwagi. To też warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać mecze futbolowe ligi Ekstraklasa. Raków Częstochowa oraz Radomiak Radom oraz ich udział w Ekstraklasa zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Stadion Raków.