Na stadionie Stadion Groclinu Dyskobolii odbyło się spotkanie Warta Poznań - Radomiak Radom zakończone wynikiem 1-2

 

Pierwsza połowa meczu między Warta Poznań oraz Radomiak Radom zakończyła się 0-2. Końcowy wynik meczu to 1-2.

W dniu 2023-05-15 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Groclinu Dyskobolii odbył się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 32. Zmierzyły się Warta Poznań i Radomiak Radom.

Gole strzelali: Luís Machado 23' 0-1 Lisandro Semedo Lisandro Semedo 28' 0-2 S. Savić 53' 1-2 K. Szmyt

Żółte kartki Warta Poznań: Michał Kopczyński 55' Kajetan Szmyt 85' Bartosz Kieliba 90' Maciej Żurawski 90'

Żółte kartki Radomiak Radom: Damian Jakubik 52' Dawid Abramowicz 90' Raphael Rossi 90'

Czerwone kartki Warta Poznań:

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Sędzią głównym tego spotkania był Sebastian Krasny, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Warta Poznań stawi czoła Piast Gliwice, następne spotkania z drużynami Stal Mielec i Pogon Szczecin. Kolejno natomiast Radomiak Radom z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Mnóstwo fanów śledzi poczynania w lidze Ekstraklasa. Utalentowane zespoły futbolowe i piłkarze tacy jak Michał Kopczyński Damian Jakubik raz za razem gwarantują kapitalnym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo emocji. Wspaniałe zmagania między zawodnikami są nieustępliwe, nie często bywa, że zmagania nie są interesujące. Zdarzają się ostre faule kończące się pokazaniem czerwonej kartki, przepiękne bramki oraz asysty, które dodają niesamowite wrażenia oraz przyjemność z meczu. Gorąco zachęcamy każdego kibica, aby śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać spotkania piłkarskie znakomitej ligi Ekstraklasa. Warta Poznań oraz Radomiak Radom oraz ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Groclinu Dyskobolii.