Radomiak Radom - Lech Poznan, wynik spotkania: 1-1

Dnia 2023-04-24 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Lekkoatletyczno-Piłkarski im. Marszałka Józefa Piłsudskiego rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 29. Zmierzyły się ze sobą Radomiak Radom i Lech Poznan.

Po pierwszej połowie meczu między Radomiak Radom a Lech Poznan wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: Leonardo Rocha 9' 1-0 R. Alves A. Sobiech 84' 1-1

Żółte kartki Radomiak Radom: Christos Donis 28' Leonardo Rocha 34' Luís Machado 63'

Żółte kartki Lech Poznan: Alan Czerwiński 38' Filip Dagerstål 61' Barry Douglas 89'

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Czerwone kartki Lech Poznan:

Główny sędzia meczu - Tomasz Kwiatkowski, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Radomiak Radom stawi czoła Piast Gliwice, następne spotkania z drużynami Warta Poznań i Widzew Łódź a Lech Poznan z Cracovia Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Raków Częstochowa i Korona Kielce.

Liczna grupa kibiców z dużym zaangażowaniem śledzi starcia, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Interesujące drużyny futbolowe i zawodnicy tacy jak m.in. Christos Donis Alan Czerwiński raz za razem gwarantują swoim fanom mnóstwo emocji. Walki między zawodnikami ligowymi są nader zażarte, nie często bywa definitywnie, iż są to potyczki nużące. Wielokrotnie zdarzają się ostre sytuacje na faul zakończone żółtym kartonikiem, efektowne bramki czy asysty dodające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić mecze futbolowe popularnej ligi Ekstraklasa i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Radomiak Radom i Lech Poznan z ligi Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Lekkoatletyczno-Piłkarski im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.