Na obiekcie Suzuki Arena dnia 2023-03-11 14:00 miało miejsce spotkanie pomiędzy Korona Kielce i Radomiak Radom - wynik końcowy 2-1

Korona Kielce vs Radomiak Radom wynik meczu 2-1.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Korona Kielce oraz Radomiak Radom wynik to 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

W dniu 2023-03-11 14:00 na obiekcie sportowym Suzuki Arena rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 24. Na przeciw siebie stanęły Korona Kielce i Radomiak Radom.

Gole strzelali: Leonardo Rocha 6' 0-1 Luís Machado E. Shikavka 44' 1-1 R. Deaconu K. Kostorz 90' 2-1 D. Błanik

Żółte kartki Korona Kielce: Marius Briceag 59' Ronaldo Deaconu 71'

Żółte kartki Radomiak Radom: Luís Machado 43' Damian Jakubik 72' Francisco Ramos 86'

Czerwone kartki Korona Kielce:

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Główny arbiter spotkania - Szymon Marciniak, Polska. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Korona Kielce stawi czoła Pogon Szczecin, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica i Gornik Zabrze natomiast Radomiak Radom zmierzy się z Legia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Plock i Raków Częstochowa.

Oddani kibice śledzą potyczki, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Interesujące zespoły futbolowe z ligi i piłkarze tacy jak Marius Briceag Luís Machado nieustannie serwują wspaniałym miłośnikom wrażenia sięgające zenitu. Interesujące zmagania pomiędzy drużynami bywają zażarte, nie często okazuje się, iż są to mecze mało interesujące. Regularnie trafiamy na książkowe asysty oraz gole, bezwzględne sytuacje na faul, które dodają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Dlatego też warto przeglądać spotkania piłkarskiej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Korona Kielce oraz Radomiak Radom i ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Suzuki Arena.