Radomiak Radom kontra Jagiellonia, wynik meczu - 0-0

W dniu 2023-02-20 18:00 na obiekcie sportowym Stadion Lekkoatletyczno-Piłkarski im. Marszałka Józefa Piłsudskiego odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 21. Na przeciw siebie stanęły Radomiak Radom oraz Jagiellonia.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Radomiak Radom oraz Jagiellonia wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Radomiak Radom: Leonardo Rocha 34' Roberto Alves 84'

Żółte kartki Jagiellonia: Mateusz Skrzypczak 13' Tomas Prikryl 90'

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Czerwone kartki Jagiellonia:

Główny arbiter spotkania to Jaroslaw Przybyl, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Radomiak Radom zmierzy się już z Zaglebie Lubin, następne spotkania z drużynami Korona Kielce oraz Legia Warszawa. Kolejno natomiast Jagiellonia z Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami Gornik Zabrze oraz Zaglebie Lubin.

Liczni kibice śledzą niezwykle interesujące poczynania, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Interesujące drużyny futbolowe oraz piłkarze jak Leonardo Rocha Mateusz Skrzypczak wielokrotnie serwują wspaniałym miłośnikom piłki nożnej wrażenia z najwyższej półki. Trafiamy na bezlitosne faule, zapadające w pamięć asysty oraz gole, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zmagania pomiędzy drużynami futbolowymi okazują się zażarte, nie często okazuje się, że są to spotkania usypiające. Zachęcamy każdego z kibiców, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić widowiska sportowe pasjonującej ligi Ekstraklasa oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych. Udział takich popularnych zespołów jak Radomiak Radom oraz Jagiellonia w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Lekkoatletyczno-Piłkarski im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.