Piast Gliwice vs Radomiak Radom, wynik spotkania 1-2

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Piast Gliwice oraz Radomiak Radom wynik to 1-1. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

Dnia 2022-10-24 16:00 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 14. Na przeciw siebie stanęły Piast Gliwice i Radomiak Radom.

Gole strzelali: Luís Machado 32' 0-1 M. Ameyaw 36' 1-1 M. Kaput R. Alves 72' 1-2

Żółte kartki Piast Gliwice: Grzegorz Tomasiewicz 26' Patryk Dziczek 44'

Żółte kartki Radomiak Radom:

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Sędzią głównym tego spotkania był Jaroslaw Przybyl, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Piast Gliwice stawi czoła Warta Poznań, następne spotkania z drużynami Górnik Łęczna i Lechia Gdansk. Kolejno natomiast Radomiak Radom zmierzy się z Warta Poznań. Następne mecze zagra z drużynami Widzew Łódź i Lechia Zielona Góra.

Oddani fani z entuzjazmem śledzą potyczki, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Uzdolnione zespoły futbolowe z ligi i piłkarze jak Grzegorz Tomasiewicz nieraz zaserwowały wyśmienitym miłośnikom wiele wrażeń. Cieszące oko zmagania między graczami bywają nader zażarte, rzadko bywa, że mecze nudzą kibica. Ustawicznie obserwujemy widowiskowe bramki czy asysty, bezwzględne faule gwarantujące pikanterii całemu widowisku. Gorąco zachęcamy każdego z fanów, żeby przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych,oglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Piast Gliwice oraz Radomiak Radom jak ich udział w Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na tak znamienitym stadionie, Stadion Miejski.