Mecz Legia Warszawa kontra Radomiak Radom dnia 2022-09-02 18:30 - końcowy wynik 1-0

Legia Warszawa kontra Radomiak Radom, wynik końcowy 1-0. W dniu 2022-09-02 18:30 na stadionie Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 8 pomiędzy Legia Warszawa a Radomiak Radom.

Po pierwszej połowie meczu między Legia Warszawa oraz Radomiak Radom wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: R. Augustyniak 83' 1-0 E. Muçi

Żółte kartki Legia Warszawa: Artur Jędrzejczyk 35' Filip Mladenović 56' Bartosz Kapustka 62'

Żółte kartki Radomiak Radom: Maurides 56' Pedro Justiniano 56'

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Sędzią głównym tego spotkania był Piotr Lasyk, Polska. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Legia Warszawa stanie naprzeciw Raków Częstochowa, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica i Lech Poznan a Radomiak Radom z Wisla Plock. Następne mecze zagra z drużynami Raków Częstochowa i Cracovia Krakow.

Kibice śledzą bardzo interesujące poczynania w lidze Ekstraklasa. Składające się z utalentowanych zawodników drużyny futbolowe z tej ligi i zawodnicy jak Artur Jędrzejczyk Maurides systematycznie gwarantują pierwszorzędnym sympatykom emocje z najwyższej półki. Zapadające w pamięć zmagania między drużynami ligowymi okazują się nader nieustępliwe, bardzo rzadko bywa definitywnie, że potyczki przynudzają. Zdarzają się książkowe asysty i sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe sytuacje z faulem, które zapewniają wyjątkowe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Dlatego też warto przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych,śledzić spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Udział takich lubianych drużyn jak Legia Warszawa oraz Radomiak Radom z ligi Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.