Radomiak Radom kontra Korona Kielce, wynik meczu - 0-2

 

Pierwsza połowa meczu między Radomiak Radom a Korona Kielce zakończyła się 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-2.

W dniu 2022-08-27 10:30 na stadionie Stadion Radomiaka Radom rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 7. Zmierzyły się ze sobą Radomiak Radom i Korona Kielce.

Gole strzelali: B. Śpiączka 35' 0-1 D. Takáč D. Błanik 83' 0-2 O. Sewerzyński

Żółte kartki Radomiak Radom: Luís Machado 62'

Żółte kartki Korona Kielce: Jakub Łukowski 38' Miłosz Trojak 68' Dawid Błanik 85' Yevgeni Shikavka 90'

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Czerwone kartki Korona Kielce:

Sędzią głównym tego spotkania był Bartosz Frankowski, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Radomiak Radom zmierzy się już z Radomsko, następne spotkania z drużynami Legia Warszawa i Wisla Plock. Kolejno natomiast Korona Kielce z Stal Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Pogon Szczecin i Miedz Legnica.

Coraz częściej zauważamy, iż mnóstwo kibiców z dużym entuzjazmem śledzi pasjonujące potyczki ligi Ekstraklasa. Liczące się zespoły piłkarskie z ligi i zawodnicy tacy jak Luís Machado Jakub Łukowski raz za razem zaserwowały wspaniałym entuzjastom mnóstwo przeżyć. Trafiamy na ostre sytuacje z faulem, przepiękne bramki oraz asysty, które dodają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Niesamowite walki między graczami z ligi bywają bardzo bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa, iż potyczki przynudzają. Warto więc śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych orazprzeglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Radomiak Radom oraz Korona Kielce jak ich udział w Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Radomiaka Radom.