Mecz Jagiellonia vs Radomiak Radom zakończony wynikiem 1-2

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Jagiellonia a Radomiak Radom wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-2.

Dnia 2022-08-06 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 4 pomiędzy Jagiellonia a Radomiak Radom.

Gole strzelali: Marc Gual 12' 1-0 O. Wojciechowski Filipe Nascimento 63' 1-1 Maurides 90' 1-2 Leândro

Żółte kartki Jagiellonia: Mateusz Skrzypczak 23' Jesús Imaz 30' Mateusz Skrzypczak 44' Bogdan Țîru 62'

Żółte kartki Radomiak Radom: Filipe Nascimento 24' Luís Machado 45' Roberto Alves 45'

Czerwone kartki Jagiellonia: Mateusz Skrzypczak 44' Andrzej Trubeha 69'

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Sędzią głównym tego spotkania był Krzysztof Jakubik, Polska. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Jagiellonia stawi czoła Raków Częstochowa, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica i Gornik Zabrze. Kolejno natomiast Radomiak Radom zmierzy się z Lechia Gdansk. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Lubin i Korona Kielce.

Coraz częściej zauważamy, że wierni fani futbolu śledzą ekscytujące starcia, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Złożone z utalentowanych obrońców oraz napastników drużyny piłkarskie z ligi i zawodnicy tacy jak Mateusz Skrzypczak Filipe Nascimento często zapewniają wyborowym entuzjastom futbolu emocje z najwyższej półki. Potyczki pomiędzy zawodnikami są bardzo zagorzałe, nie często zdarza się, że są to spotkania drętwe. Nieustannie obserwujemy nieprzepisowe faule, przepiękne asysty oraz gole, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego widowiska. To też warto przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich orazoglądać widowiska sportowe emocjonującej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Jagiellonia oraz Radomiak Radom jak ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski.