Radomiak Radom vs Gornik Zabrze, wynik meczu - 0-3

 

Po pierwszej połowie meczu między Radomiak Radom a Gornik Zabrze wynik to 0-2. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-3.

Dnia 2022-07-30 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Lekkoatletyczno-Piłkarski im. Marszałka Józefa Piłsudskiego rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki Regular Season - 3. Zmierzyły się ze sobą Radomiak Radom oraz Gornik Zabrze.

Gole strzelali: S. Włodarczyk 28' 0-1 Ł. Podolski B. Nowak 32' 0-2 R. Jensen S. Włodarczyk 64' 0-3 Ł. Podolski

Żółte kartki Radomiak Radom: Raphael Rossi 16' Maurides 74' Filipe Nascimento 77' Luís Machado 80'

Żółte kartki Gornik Zabrze: Richard Jensen 18' Rafał Janicki 56' Erik Janža 73' Dariusz Stalmach 90'

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Sędzią głównym tego spotkania był Lukasz Szczech, Polska. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu Radomiak Radom stanie naprzeciw Anorthosis, następne spotkania z drużynami Jagiellonia oraz Lechia Gdansk. Kolejno natomiast Gornik Zabrze z Raków Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Stal Mielec oraz Legia Warszawa.

Wierni fani piłki nożnej śledzą potyczki, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Składające się z utalentowanych napastników/obrońców futbolowe drużyny oraz zawodnicy jak Raphael Rossi Richard Jensen nieustannie sprawiają wyborowym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Interesujące walki między graczami ligowymi bywają zaciekłe, nie często bywa koniec końców, że są to spotkania drętwe. Obserwujemy wspaniałe sytuacje podbramkowe i asysty, bezwzględne sytuacje z faulem, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. To też warto śledzić zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich ioglądać mecze futbolowe ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Udział takich lubianych drużyn jak Radomiak Radom i Gornik Zabrze z ligi Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak Stadion Lekkoatletyczno-Piłkarski im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.