Na stadionie Stadion Miejski dnia 2022-05-21 15:30 odbył się mecz Piast Gliwice - Radomiak Radom: 1-1

Piast Gliwice - Radomiak Radom zakończony wynikiem 1-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Piast Gliwice a Radomiak Radom zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Dnia 2022-05-21 15:30 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 34 pomiędzy Piast Gliwice a Radomiak Radom.

Gole strzelali: K. Angielski 45' 0-1 Filipe Nascimento T. Huk 90' 1-1 M. Konczkowski

Żółte kartki Piast Gliwice: Tomáš Huk 50'

Żółte kartki Radomiak Radom: Daniel Łukasik 72' Dominik Sokół 80'

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Główny arbiter spotkania to Tomasz Musial, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Piast Gliwice stawi czoła , następne spotkania z drużynami i natomiast Radomiak Radom z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Dzisiaj liczna grupa kibiców z entuzjazmem śledzi poczynania, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Ciekawe drużyny futbolowe z tej ligi i zawodnicy tacy jak między innymi Tomáš Huk Daniel Łukasik nierzadko zaserwowały swoim sympatykom mnóstwo przeżyć. Zmagania pomiędzy piłkarzami są nader zażarte, nie często okazuje się definitywnie, iż spotkania męczą fana. Obserwujemy nieprzepisowe faule kończące się żółtą kartką, zapadające w pamięć bramki czy asysty, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Warto więc przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych,oglądać mecze futbolowe znanej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Udział takich drużyn jak Piast Gliwice i Radomiak Radom z ligi Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski.