Radomiak Radom - Wisla Krakow, wynik meczu 4-2

Radomiak Radom - Wisla Krakow 4-2.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Radomiak Radom a Wisla Krakow wynik wynosił 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4-2.

W dniu 2022-05-15 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Radomiaka Radom odbył się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 33 pomiędzy Radomiak Radom a Wisla Krakow.

Gole strzelali: Giorgi Tsitaishvili 8' 0-1 Elvis Manu Stefan Savić 48' 0-2 Michal Frydrych Karol Angielski 50' 1-2 Dawid Abramowicz Karol Angielski 67' 2-2 Daniel Łukasik Karol Angielski 68' 3-2 Dawid Abramowicz Dawid Abramowicz 86' 4-2 Mateusz Radecki

Żółte kartki Radomiak Radom: Mateusz Cichocki 73' Filipe Nascimento 83'

Żółte kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Główny arbiter meczu - Jaroslaw Przybyl, Polska. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Radomiak Radom stawi czoła Piast Gliwice, następne spotkania z drużynami Warta Poznań i . Kolejno natomiast Wisla Krakow podejmie . Następne mecze zagra z drużynami i .

Kibice z dużym zaangażowaniem śledzą interesujące starcia w lidze Ekstraklasa. Uzdolnione futbolowe drużyny z tejże ligi i piłkarze jak Mateusz Cichocki raz za razem serwują wspaniałym fanom mnóstwo pozytywnych przeżyć. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi są niezwykle zajadłe, rzadko bywa koniec końców, że są to mecze nużące. Systematycznie zdarzają się nieprzepisowe faule, spektakularne asysty oraz sytuacje podbramkowe, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. To też warto śledzić wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich. Radomiak Radom i Wisla Krakow i ich udział w Ekstraklasa zapewnia super wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion Radomiaka Radom.