Radomiak Radom vs Zaglebie Lubin, wynik meczu 1-6

Radomiak Radom vs Zaglebie Lubin, wynik 1-6. Dnia 2022-05-06 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Radomiaka Radom rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 32 pomiędzy Radomiak Radom a Zaglebie Lubin.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Radomiak Radom a Zaglebie Lubin zakończyła się wynikiem 0-3. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-6.

 

Gole strzelali: F. Starzyński 20' 0-1 P. Szysz K. Chodyna 22' 0-2 M. Bartolewski K. Chodyna 36' 0-3 P. Szysz K. Angielski 60' 1-3 F. Starzyński 63' 1-4 M. Bartolewski 85' 1-5 M. Doležal T. Pieńko 90' 1-6 Ł. Łakomy

Żółte kartki Radomiak Radom: Raphael Rossi-Branco 28' Dominik Sokół 86'

Żółte kartki Zaglebie Lubin: Saša Balić 74'

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Główny arbiter meczu to Krzysztof Jakubik, Polska. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu Radomiak Radom stawi czoła Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Piast Gliwice i Raków Częstochowa natomiast Zaglebie Lubin zmierzy się z Lech Poznan. Następne mecze zagra z drużynami i .

Wierni kibice futbolu z dużym entuzjazmem śledzą potyczki, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Fascynujące piłkarskie drużyny z tejże ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo Raphael Rossi-Branco Saša Balić stale serwują pierwszorzędnym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Zmagania pomiędzy graczami okazują się bardzo zagorzałe, niezwykle rzadko bywa, że są to potyczki statyczne. Zdarzają się wyjątkowe asysty oraz bramki, bezlitosne sytuacje na faul kończące się wielokrotnie czerwoną kartką, które gwarantują wspaniałe wrażenia z meczu. Zachęcamy, żeby śledzić zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych,przeglądać mecze piłkarskie popularnej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Radomiak Radom i Zaglebie Lubin i ich udział w Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie jak Stadion Radomiaka Radom.