Spotkanie Radomiak Radom kontra Wisla Plock, wynik końcowy 1-1

Radomiak Radom kontra Wisla Plock, wynik końcowy 1-1. W dniu 2022-02-07 17:00 na stadionie Stadion MOSiR ul. Narutowicza odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 20 pomiędzy Radomiak Radom a Wisla Plock.

Pierwsza część spotkania między Radomiak Radom oraz Wisla Plock zakończyła się 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: Raphael 28' 1-0 D. Abramowicz D. Rasak 31' 1-1 R. Wolski

Żółte kartki Radomiak Radom: Mateusz Cichocki 45'

Żółte kartki Wisla Plock: Radosław Cielemęcki 44' Jakub Rzeźniczak 45' Damian Rasak 72' Rafał Wolski 74' Jakub Rzeźniczak 90'

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Czerwone kartki Wisla Plock: Jakub Rzeźniczak 90'

Główny sędzia meczu - Tomasz Kwiatkowski, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Radomiak Radom stawi czoła Warta Poznań, następne spotkania z drużynami Lechia Gdansk i Pogon Szczecin. Kolejno natomiast Wisla Plock z Zaglebie Lubin. Następne mecze zagra z drużynami Raków Częstochowa i Górnik Łęczna.

Wielu kibiców śledzi potyczki, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Liczące się zespoły piłkarskie z ligi i zawodnicy jak Mateusz Cichocki Radosław Cielemęcki nieprzerwanie gwarantują pierwszorzędnym fanom emocje z najwyższej półki. Przyciągające uwagę potyczki między graczami są bezkompromisowe, nie często okazuje się, że są to spotkania nudne. Stale trafiamy na nieprzepisowe sytuacje na faul, wyjątkowe asysty i bramki, które dodają pikanterii całemu wydarzeniu. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz oglądać mecze piłkarskie lubianej ligi Ekstraklasa i śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Radomiak Radom oraz Wisla Plock z ligi Ekstraklasa zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion MOSiR ul. Narutowicza.