Mecz Radomiak Radom - Górnik Łęczna dnia 2021-10-22 16:00 - 3-1

Radomiak Radom - Górnik Łęczna, wynik 3-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Radomiak Radom a Górnik Łęczna wynik to 2-0. Końcowy wynik meczu to 3-1.

W dniu 2021-10-22 16:00 na stadionie Stadion MOSiR ul. Narutowicza odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 12. Na przeciw siebie stanęły Radomiak Radom oraz Górnik Łęczna.

Gole strzelali: K. Angielski 25' 1-0 Filipe Nascimento Maurides 37' 2-0 Leândro Luís Machado 61' 3-0 D. Gąska 82' 3-1 B. Rymaniak

Żółte kartki Radomiak Radom:

Żółte kartki Górnik Łęczna: Sergiy Krykun 58' Bartosz Śpiączka 76'

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Sędzią głównym tego spotkania był Lukasz Kuzma, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Radomiak Radom stawi czoła Cracovia Krakow, następne spotkania z drużynami Gornik Zabrze oraz Zaglebie Lubin a Górnik Łęczna z Raków Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Miedz Legnica oraz Lech Poznan.

Wierni fani piłki nożnej z zaangażowaniem śledzą poczynania, które startują w lidze Ekstraklasa. Utalentowane zespoły piłkarskie oraz piłkarze tacy jak między innymi Sergiy Krykun nieraz zagwarantowały wyśmienitym fanom mnóstwo przeżyć. Trafiamy na książkowe asysty oraz gole, nieprzepisowe faule zakończone bardzo często żółtym kartonikiem dodające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Walki pomiędzy zawodnikami okazują się niezwykle zażarte, nie często bywa, że zmagania przynudzają. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i oglądać widowiska piłkarskie lubianej ligi Ekstraklasa oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych. Udział takich lubianych drużyn jak Radomiak Radom i Górnik Łęczna z ligi Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie, Stadion MOSiR ul. Narutowicza.