Radomiak Radom - Pogon Szczecin, wynik meczu 1-1

 

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Radomiak Radom a Pogon Szczecin wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

W dniu 2021-09-13 18:30 na obiekcie sportowym Stadion MOSiR ul. Narutowicza rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 7. Zmierzyły się ze sobą Radomiak Radom oraz Pogon Szczecin.

Gole strzelali: P. Parzyszek 2' 0-1 L. Mata Leandro 90' 1-1

Żółte kartki Radomiak Radom: L. Machado 27' M. Kaput 62' M. Radecki 87'

Żółte kartki Pogon Szczecin: R. Kurzawa 55'

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Główny sędzia meczu to Sebastian Jarzebak, Polska. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Radomiak Radom stanie naprzeciw Slask Wroclaw, następne spotkania z drużynami Gornik Zabrze oraz Stal Mielec. Kolejno natomiast Pogon Szczecin zmierzy się z Cracovia Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Kalisz oraz Wisla Krakow.

Coraz częściej oddani fani piłki nożnej z dużym zapałem śledzą starcia w lidze Ekstraklasa. Interesujące futbolowe zespoły z ligi oraz zawodnicy tacy jak L. Machado R. Kurzawa wielokrotnie zaserwowały pierwszorzędnym sympatykom wiele pozytywnych wrażeń. Bardzo często zdarzają się brutalne faule kończące się pokazaniem żółtego kartonika, przepiękne bramki i asysty zapewniające pikanterii całemu widowisku. Interesujące walki pomiędzy zawodnikami zdarzają się bezkompromisowe, rzadko okazuje się jednoznacznie, że mecze przynudzają. To też warto przeglądać zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych ioglądać widowiska piłkarskie popularnej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Udział takich drużyn jak Radomiak Radom i Pogon Szczecin w lidze Ekstraklasa gwarantuje super emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion MOSiR ul. Narutowicza.